01
01
HEALTMATER TERMAL MASAJ YATAĞI GS 8000 - İSTANBUL'DA BULUNAN SHOWROOMLARIMIZI ZİYARET EDEREK ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ…
02
02
HEALTMATER TERMAL MASAJ YATAĞI GS 8000 - SHOWROOMLARIMIZ DA AYDA 60 000 KİŞİ ÜCRETİZ HİZMET ALMAKTADIR.
03
03
KUTULCANG - SAĞLIĞINIZIN KIYMETİNİ KAYBETMEDEN BİLİN ...
04
04
SAUNA - HER İLİMİZDE SADECE BİR BAYİLİK VERİLECEKTİR

Healthmaster - Termal Masaj Yatağı - Kutulcag - Sauna - Turmalin

Hakkımızda

Yazdır

 

 

  Ekinciler Medikal olarak,  2007 yılından itibaren HIGH SPINE THERMOTHERAPY için yüksek teknolojiye sahip GS 8000 modeli Türkiye de üretilmeye başlanmıştır. Türkiye’de üretim yapılmasının başlıca iki nedeni bulunmakta dır; Birincisi Avrupa , Kuzey Afrika ve Rusya pazarlarına daha hızlı yayılmak ve daha kaliteli bir hizmet vermektir. İkinci nedeni ise, tüm halkımıza daha iyi bir hizmet verebilmek içindir.

  Türkiye’de üretimin başlaması ile beraber, ürünlerimize 2 yıl garanti hizmetimiz de başlamıştır. İsteyen satıcı ve üretici firmalara, istedikleri nitelikte TERMAL MASAJ YATAĞI üretme imkanına sahip bulunmaktayız.

 

  Biliyor Musunuz ?

  Ekinciler Medikal, dünya da bir ilki gerçekleştirerek, Güney Korelilerin tekelinde bulunan termal masaj yatakları üretim teknoloji’sini , Türkiye ye taşımıştır. 2007 yılında yapılan anlaşmalar çerçevesinde Güney Koreli firma ile, HIGH SPINE THERMOTHERAPY için yüksek teknoloji’ye sahip GS 8000 modeli için ortak üretim başlamıştır.

  Ortak üretim, ürün ve hizmet kalitesini yükseltmiştir, bu nedenle GS 8000 modeline 2 yıl yerinde teknik servis ve yedek parça garantisi verilmektedir.

  Ortak yerli üretimin en büyük avantajı isteyen satıcılara istedikleri nitelikte termal masaj yatağı üretimi yapılmasına imkan sağlamıştır.

Copyright 2011 Healthmaster - Termal Masaj Yatağı - Kutulcag - Sauna - Turmalin. SAĞLIĞINIZIN KIYMETİNİ KAYBETMEDEN BİLİN ...

asys asys1 asys1.net