01
01
HEALTMATER TERMAL MASAJ YATAĞI GS 8000 - İSTANBUL'DA BULUNAN SHOWROOMLARIMIZI ZİYARET EDEREK ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ…
02
02
HEALTMATER TERMAL MASAJ YATAĞI GS 8000 - SHOWROOMLARIMIZ DA AYDA 60 000 KİŞİ ÜCRETİZ HİZMET ALMAKTADIR.
03
03
KUTULCANG - SAĞLIĞINIZIN KIYMETİNİ KAYBETMEDEN BİLİN ...
04
04
SAUNA - HER İLİMİZDE SADECE BİR BAYİLİK VERİLECEKTİR

Kutulcang

Yazdır


  TURMALİN 

  Turmalin 240 taşın bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş şifalı kudulcang vücudumuzdaki hücrelerle aynı dalga boyu frekans yayar. 1cm 6000 negatif iyonlar ve ayonlar yayar.

  Yaşadığımız yeryüzü toprağındaki su damar dalgasını yok eder. Bu da insan vücudunun bozulması engeller. Eğer yerin derinlerinden gelen su damarları taşıdığı enerji dalgasını engellemezse sinirsel rahatsızlıklar başta olmak üzere çeşitli hastalık ve ağrılara neden olur.

  Kudulcang da bunu engelleyen bakır ağlardan örme ip vardır. İnsan vücuduna verdiği Uzun Kızıl ötesi ışın ve ısı sayesinde kan dolaşımını sağlıklı hale getirerek ,vücuttaki toksinleri attırır. Kutulcang ısıyla birlikte negatif iyon ve kızıl ötesi ışın yayarak ağrılarda rahatlık hissettirir.

  Kudulcang’ı oturup kullandığımız zaman kabızlığı basuru yok eder. Yüksek miktarda ter kokusunu yok eden kudulcang, mantar, kokuları, bakteri ve mikropların engellenmesinde büyük ölçüde yardımcı olur. Astım, bronşit ve soğuk algınlığı organlarının rahatsızlıklarında etkilidir. Kanımızı temizler,karaciğerimizin işlevlerini kolaylaştırır, menopoz dönemindeki sıkıntıları ve terlemelerini giderir, enfeksiyon hastalıklarını önler, damar daralmasında ve arterik eklem iltihabı romatizmada etkilidir. Hastalıklara sebep olan hücrelerdeki ve damarlardaki tortuları temizler.

 

 

  KULLANIM ŞEKİLLERİ

  Omzumuza uygulandığında boyun ve omuz kaslarını gevşeterek,beyne giden damarları açtığı için ağrıları yok olur. Bu gün ki insanlar hızlı ve stresli bir hayat yaşamaktadırlar. Stres altında olan kişilerde kaslar sertleşir. Kaslar içinde toksinler oluşur. Kas içindeki kılcal damarlarda tıkanma olup kas ağrılarına sebebiyet verir. Çoğu insan,sırt ve boyunlarında ağrı hisseder. İnsan başını ağırlığı 8kg’dır,bunu taşıyacak olan boyun ve omuz kasları her an stres altındadır. Bu kasların sertleşmesi boyun omurlarında da hareket kısıtlığınına yol açar. Böylece boyun omurlarının şekli ve dengesini bozar. Bu ağrılara yol açar. Örneğin fotoğraf çekinmeye gittiğimizde fotoğrafı çeken kişinin duruşumuzdaki bozukluklardan dolayı duruşumuzu düzeltmeye çalışması da bundandır.

  Karın bölgesine koyulup kullanıla bilir. Böylece Kudulcang,insan iç organlarının sağlıklı olmasına destek verir. Eskiden yetersiz beslenmeden dolayı bozulan sağlığımız şimdi ise aşırı besin tüketiminden dolayı iç organlarımızı bozmaktadır.
O yüzden, kilolu insanlar kolay hastalanırlar. Tansiyon, şeker hastalığı oranı bundan dolayı yüksektir.

Copyright 2011 KUTULCANG. SAĞLIĞINIZIN KIYMETİNİ KAYBETMEDEN BİLİN ...

asys asys1 asys1.net